Andělé

www.nakridlechandelu.cz/svet-andelu/strazni-andele

   Věříte na anděly? Já ano a jako první mě hned napadne  Anděl strážný, jenž je pro mne, a troufám si říct i pro většinu z nás, tou nejznámější, nejzmiňovanější a nejvyvolávanější éterickou bytostí jakou známe. Jména všech Andělů, jejich působnost, svět a hierarchii neumím popsat, proto jsem si hned v úvodu pomohl odkazem na webové stránky, v kterých je možné dovědět se mnohem a mnohem více o těchto nádherných božích pomocnících, jenž náš život ovlivňují víc, než si my sami vůbec chceme přiznat a připustit...

Nádherně lidsky a srozumitelně o tom zpívá Václav Neckář ve své písni Strážní Andělé  www.youtube.com/watch?v=eQWeneJrdPw kterou nekteří hodnotí jako účelovou a nezajímavou. Je to samozřejmě jejich názor, s kterým, já osobně, nemohu souhlasit, Václav v ní vyzpívává všechno, co se dotýká každého z nás. Mluví mi z duše. 

Na fotografiích je léčivý radioaktivní pramen, jenž vyvěrá ze země kousek nad naší vesnicí, a jehož voda je v létě tak ledová, že se musí pít po douškách a v zimě vůbec nezamrzá. I voda má své anděly, na snímcích, které nejsou nijak upravované jsou hned dva, jeden nahoře při ústí rourky a druhý dole při dopadu vody.